Fitlena posilovna Předmostí - zavřeno

Teličkova 491/6b, Přerov Předmostí Navrhněte úpravu údajů
Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Zavřeno

Posilovna Fitlena v Přerově Předmostí je bohužel trvale uzavřena.

Dřepovací klec, 3x bench press lavice, bežící pásy, rotopedy, příjemná a ochotná obsluha, jednoruční činky od nejmenších až po hodně velké váhy, super hudba – tak takto můžeme ve zkratce charakterizovat poměrně mladou ale už velmi oblíbenou posilovnu v Předmostí.

Fitness je rozhodně vhodné jak pro začátečníka, tak i pro zkušené korby. Do posilovny v předmostí jsem zatím narazil na samé super lidi, se vším vždycky rádi poradí a jsou ochotní a slušní.

Do 18 let vstup za 50 Kč, jinak 80 Kč. Jsou zde taky spousty slev na vstupové a měsíční permanentky, které se rozhodně cenově vyplatí pokud Vám posilovna padne do oka.

Nevýhodou je, že si ke cvičení nemůžete vzít vlastní pití, čož je celkem nepříjemné, ale 0,5l čisté vody stojí 5 Kč, takže to není nakonec tak hrozné.

Naopak velké plus si získali možnosti zapůjčení z široké nabídky vzpěračských a fixačních pásů, které využijete především u těžkých cviků dřep, mrtvola atd. Vyzkoušet zde můžete i jak jste na tom s posilovacím kolečkem, dáte to ze stoje?

Posilovny a fitness

Fotogalerie


Recenze, zkušenosti a hodnocení

Nenalezena zatím žádná recenze. Buďte první!
Napsat vlastní recenzi
^
Schovat mapu