LOGO FESTIMO
Kappa

LOGO FESTIMO

1 499 Kč
u Kappa Sport
Do obchodu Kappa Sport →
Nákup dokončíte na webu Kappa Sport. Ceny se aktualizují s každým importem feedů.

Parametry

Značka Kappa
Kategorie Zimní bundy
Pro koho Pánské
Značka Kappa

Popis

Pánská bunda Logo Festimo REGULAR FIT - normální střih prošívaná bunda větruodolná kapuce zip po celé délce boční kapsy materiál: vnější materiál Nylon 100 %, podšívka Polyester 100 %, výplň Polyester 100 %

Máte s tímto produktem zkušenost? Napsat první recenzi

Podobné zboží

LOGO ASTRO
LOGO ASTRO 1 899 Kč u Sportisimo Do obchodu
LOGO AVERA bunda
LOGO AVERA bunda 999 Kč u Kappa Sport Do obchodu
6CENTO 662B US
6CENTO 662B US 8 999 Kč u Kappa Sport Do obchodu
LOGO FUIXO
LOGO FUIXO 3 999 Kč u Kappa Sport Do obchodu