Spalovač tuků, spalování tuků

Spalovače jsou přípravky podporující spalování tuků. Podívejte se, do kterých se vyplatí investovat!

Spalovače jsou jinými slovy přípravky podporující spalování tuků. Pojďme se společně rozebrat nejčastější hlavní látky, které ve spalovačích najdeme.

Karnitin

Patří asi mezi nejužívanější suplementy pro spalování tuků. Jedná se o sloučeninu aminokyselin, která je schopná transportovat tuky přes buněčnou membránu a využít je jako zdroj energie pro pracující svalové buňky. Pokud po vypití karnitu ale cvičit nepůjdete, bude to mít účinek opačný, proto pozor, když ho pijete. Správě se karnitin užívá 30 min před aerobním cvičením jako je např. běhání, aerobic, jumping, crossfit atd.

--- Velký výběr spalovačů tuků, které doopravdy fungují ---

Kofein

Podporuje činnost nervové soustavy a tím zlepšuje výkon. Souběžně podporuje i srdeční činnost a zvyšuje tepovou frekvenci. Kofein také zvyšuje přeměnu tuků na energii, a to navázáním se na tukové buňky.

Synefrin

Urychluje metabolismus, potlačuje chuť k jídlu a působí termogeně tzn., zvyšuje teplotu tělesného jádra, a tím i metabolismus. Na tukové buňky působí tak, že je nutí, aby se zbavovali svého obsahu, ten je tak k dispozici pracujícím svalům.

Spalovače tuků - přípravky

Jedná se o speciální patentované spalovači, které obsahují různě mixy, které urychlují spalování tuků. Podívejte se např. na Grenade a Lipo-6.

Osobně jsem sice spalovač zkusil, ale rozhodně bych je za hlavní přísadu tréninku nedoporučoval. Hubnout se dá efektivně a rychle i bez nich díky stravě a přídavkem aerobního tréninku. Raději bych místo spalovačů investoval do kvalitního proteinu. Ale pokud nevíte co s penězma, jistě nějaké spalovače vyzkoušejte, budu rád za Vaše názory a poznatky a možná někdy na ně změním názor :)


Komentáře

Napsat komentář
DOPORUČUJEME
Recept na banánový chlebíček (banana bread)

Recept na nejlepší zdravý banánový chlebíček s ořechy a bez mouky

Poprvé v posilovně

Poprvé v posilovně, jak začít cvičit

Kefírová buchta - recept na fitness dezert

Kefírová buchta z ovesných vloček

Rychlá a sladká fitness snídaně - videorecept

Nejlepší rychlá fitness snídaně nebo svačina

Druhy masa a jejich nutriční hodnoty

Druhy masa a jejich nutriční hodnoty

Zdravé smažení v horkovzdušné fritéze

Zdravé smažení v horkovzdušné fritéze