Maximus resort wellness

Hrázní 4a, Brno - Kníničky
web:
Navrhněte úpravu údajů
Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Zavřeno

Původní text: MODERNÍ KARDIOZÓNA - v naší kardiozóně si můžete zacvičit na běhacích pásech, crosstrainerech nebo na rotopedech různých typů. Mimo to, představuje novinku v oblasti kardio fitness - Step Mill. Jedná se o známé a osvědčené schody v „moderním kabátě“. Tento stroj se využívá k podobným účelům jako Stepper, ale v reálnější variantě, kdy stoupáte po opravdových schodech, které pod vámi ujíždějí.

CVIČEBNÍ POMŮCKY - pro efektivní trénink, k aktivní regeneraci a pro vyvážení špatných pohybových stereotypů běžného denního života jsou k dispozici cvičební pomůcky, jako jsou jednoruční činky, fitbally, overbally, kettlebelly, pružné úvazky, stepy a balanční bosu.

OSOBNÍ TRENÉŘI - fitness Infinit Maximus nabízí služby profesionálních osobních trenérů, kteří dokážou sestavit efektivní program podle přání a potřeb klientů. Trenéři poskytují poradenství ohledně dietních a stravovacích návyků, vymýšlí redukční a kondiční programy a zabývají se fyziofitness - zaměřují se na kompenzaci problémů pohybového aparátu.

Celý prostor fitness centra je kvalitně ozvučen, cvičení vám zpříjemní plazmové obrazovky s hudebními, sportovními a zpravodajskými kanály nebo výhled skrz francouzská okna do exteriéru areálu hotelu Maximus Resort. Bar je zásoben kompletním sortimentem doplňků výživy a karnitinových výrobků.

Maximus resort je brněnská zlatá perla mezi rekreačním posilováním a wellnessem. Ve fitness Infinit Maximus najdete špičkové vybavení - nadstandardní kardiozónu, stroje k posilování s nejmodernější mechanikou pohybu, vybavení pro fyzioterapeutické účely cvičení a pomůcky pro moderní formy funkčního tréninku. A již při cvičení se budete těšit na dokonalé wellness, kam můžete po cvičení zajít.

Wellness Tenis

Fotogalerie


Recenze, zkušenosti a hodnocení

Nenalezena zatím žádná recenze. Buďte první!
Napsat vlastní recenzi
^
Schovat mapu