Contours Fitness Club pro ženy Anděl Praha 5

Na Zatlance 4, 150 00 Praha 5 Anděl
web:
Navrhněte úpravu údajů

Vyzkoušejte týden zdarma v Contours

  • Týdenní členství na zkoušku je zcela zdarma a nezávazné
  • Cvičení s fitness trenérkou
  • Voňavé dámské fitko
  • Rezervujte si online termín a přijďte společně s kamarádkou
Získat týdenní členství v Contours zdarma
Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Pondělí 07:00-20:00
Úterý 07:00-20:00
Středa 07:00-20:00
Čtvrtek 07:00-20:00
Pátek 07:00-20:00
Sobota 09:00-15:00
Neděle 14:00-20:00

Vítejte na stránkách pobočky ryze dámského Contours Fitness Clubu v Praze! Přejete si zpevnit postavu, zhubnout, dostat se do kondice? Pomůžeme vám!

Můžete si u nás vyzkoušet vysoce efektivní kruhový trénink Contours a speciální vedené lekce na problémové partie. A jak to u nás chodí? Na první návštěvu se objednáte a bude na vás čekat zkušená trenérka. Vše spolu proberete, ukáže vám jak cvičit dle vašich aktuálních možností a dle vašich vytyčených cílů. Váš trénink může být maximálně efektivní i při cvičení během 30 minut. A pokud si nejste ještě jistá nebo to prostě chcete jen nezávazně zkusit, můžete hned na celý týden a zcela zdarma.

Volné termíny zjistíte ve formuláři po kliknutí na zelené tlačítko "Získat cvičení ZDARMA". Multisport karta vzhledem ke klubovému členství uplatnit nelze, přijímáme však jiné benefitní karty a máme slevy pro studenty.

Akce nezávazný týden zdarma

Vyzkoušejte dámské fitness Contours na týden zcela zdarma a nezávazně! Nabídka platí pouze při rezervaci úvodního termínu online na -> Contours týden zdarma. Čekat vás bude hodina s osobní fitness trenérkou, která je samozřejmě také zdarma. Pokud po nezávazném týdnu zdarma už pokračovat ve cvičení nebudete, tak neplatíte nic.

Komplexní přístup

Rády vám také poradíme s vhodnou stravou a jako členka získáváte i vzorový jídelníček FIT & SLIM. Doporučujeme také využít služeb našich nutričních specialistek a výsledky cvičení ještě více podpořit např. Maderoterapií. Skvělým doplňkem jsou také naše aromaterapieutické masáže s lávovými kameny. Nechte se u nás hýčkat a budete se cítit nejen dobře na těle, ale i duši.

Těšíme se na vás
Vaše Contours

Pomáháme ženám ke skutečným změnám i většímu sebevědomí
#contoursfitnesszeny

Kruhový trénink Fitness pro ženy Osobní trenér

Fotogalerie


Recenze, zkušenosti a hodnocení

Nenalezena zatím žádná recenze. Buďte první!
Napsat vlastní recenzi
^
Schovat mapu