STAR TRAC fitness - zavřeno

Holandská 2, Brno - Štýřice Navrhněte úpravu údajů
Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Zavřeno

Bohužel Fitcentrum Star Trac v Brně bylo trvale uzavřeno.

Původní text: Fit centrum STAR TRAC nabízí svým zákazníkům luxusní klimatizované fitness vybavené nejmodernějšími stroji na cvičení, velké cardio zóny, sadou jednoruček a příjemného wellness.

Fitness je vybaveno špičkovými posilovacími stroji, činkami a klasickými lavicemi. Jasnou výhodou je hodně strojů a místa na cardio, kde se nemusíte mačkat ani na nic čekat. Zkrátka vše najdete zde k všestrannému tréninku.

Vybírejte z nadupaného výběru sportovních aktivit (především pro slečny kromě oblíbeného spinningu) - spinning, zdravá záda, pilates, pěkné pozadí, power joga, pevné břicho, bootcamp ...

Vstup je řešen pouze pomocí členství, které si musíte zakoupit na několik měsíců, ale i zde najdete studentské slevy. Očekávejte nadstandardní služby, které zahrnují vždy čistý voňavý ručník, prací servis a přípravky s péčí o tělo.

Wellness zóna obsahuje whirpool a 2 druhy saun - finská nebo parní sauna. Věříme, že si wellness budete užívat na maximum po těžké dřině ve fitku. Wellness samozřejmě slouží i jako příjemný relax po celodenním stresu.

Posilovny a fitness Pilates Power jóga Spinning Posilování břicha Bosu Osobní trenér Zumba Fitness centra Wellness

Fotogalerie


Recenze, zkušenosti a hodnocení

Nenalezena zatím žádná recenze. Buďte první!
Napsat vlastní recenzi
^
Schovat mapu