Nejlepší fitness doplňky belgické značky SynTech Nutrition

SynTech je již po mnoho let špičkou mezi fitness suplementy, ale v čem se tak liší? Na konci článku vás čeká slevový kód na celý nákup!

Říká se: "Ivestice do sebe je ta nejlepší investice" a u zdraví to platí dvojnásob!

SynTech Nutrition belgická značka sportovní výživy, která představuje mezi sportovci synonymum pro špičkovou kvalitu a maximální účinnost. Nezáleží, jaký sport děláte, doplňky stravy se hodí všude tam, kde se klade důraz na maximální výkon, vytrvalost a následnou regeneraci.

Je založena na využívání nejlepších možných surovin s ochrannými známkami s vědecky prokázanými účinky, zároveň ale také s reálně využitelným množstvím účinných dávek. Se značkou SynTech máte jistotu, že co je uvedené na obalu, obsahuje i doplněk stravy. Zní to jako klišé, ale v Belgii si na kvalitu vážně potrpí.

--- Velký výběr sportovní výživy se srovnáním cen ---

Pojďme se konkrétně podívat, proč důvěřovat značce Syntech a oproti jiným mediálně známějších značkám.

1) Žádné placebo

Doplňky Syntech nejsou založeny na „mediálně známých látkách“. Účinky klíčových látek včetně jejich patentovaných směsí společnosti Syntech jsou vědecký prokázané. Síla a oblíbenost spočívá právě v kombinaci těchto prokazatelně účinných složek doplňků.

2) Jen opravdu účinné množství látek

K tomu se dokonale hodí jedno přirovnání. Už jste si někdy kupovali např. šunkovou pizzu, ale pak jste z etikety zjistili, že obsah pravé šunky je např. jen 2%? Takto to platí třeba i u čokolád, že obsah hlavní ingredience je opravdu mizivý.

Suplementy Syntech

Značka SynTech je známá tím, že nepoužívá „kosmetické dávky“ surovin, jen proto, aby mohli být uvedeny na etiketě. Výrobky SynTech vždy obsahují jen účinné množství dávky bez reklamních lákadel.

3) Stálá inovace

V belgických laboratořích neustále pomáhají vyvíjet produkty SynTech odborníci na výživu, biochemici a lékaři, ale také osobní siloví a kondiční trenéři, kteří úzce spolupracují s úspěšnými sportovci na světové úrovni. Každý z nich přispívá svým know-how a zkušenostmi ze své vlastní odborné oblasti.

Kdo nejvíce používá doplňky Syntech?

Doplňky výživy SynTech berou především: pokročilí kulturisté, sportovci věnující se CrossFitu, hráči amerického fotbalu, bojovníci MMA, fighteři, hokejisté, boxeři, gymnasté a další. Hodí se však pro všechny, kteří dávají přednost kvalitě před kvantitou.

Eshop Butchtrade.cz

Na eshopu Butchtrade.cz, který je výhradní dovozce pro ČR lze zakoupit originální belgické doplňky SynTech Nutrition. Suplementy jsou pro přehlednost rozděleny do kategorií: proteiny, nakopávače. spalovače, regenerace, růst svalů, dieta, pro maximální výkon a ostatní.

Na facebook profilu Butch Trade probíhají pravidelné SOUTĚŽE o doplňky SynTech.

Eshop Butch Trade

SynTech Nutrition v ČR podporuje

Na vysoké úrovni rozhoduje o výsledku už každá maličkost. Aby měli sportovci 100% jistotu, že tělu dají přesně to, co potřebuje a soustředili se 100% na svůj trénink, používají kvalitní doplňky SynTech Nutrition. Na kvalitu doplňků nedají dopustit, jak kulturisti a v odvětí fitness, tak i nejlepší čeští fighteři.

Lucie Pudilová

Lucie je naše jediná česká MMA zápasnice, které bojuje v nejprestižnější organizaci UFC. Momentálně na svém kontě 8 výher a 2 prohry. V UFC má proti nejlepší zápasnicím zatím bilanci 2 výhry a 1 porážku. Držme palce, ať je i nadále tak úspěšná jako do teď!

Lucie Pudilová Syntech Nutrition

Jan Soukup

Jan SoukupJan, neboli také český samuraj, jak ho v japonském tisku nazývají, je zcela nejvýznamnější a také nejznámější zástupce tvrdého bojového sportu Kyokushin karate v ČR. Mezi nejvýznamnější úspěchy patří výhra na 21. Mistrovství Japonska v Kyokushin karate. Tento titul vybojoval jako teprve druhý ,,nejaponský“ závodník v celé historii této soutěže a tím si v Japonsku získal přezdívku český samuraj. Dále je vícemistr v Kyokushin karate a závodník K-1.

Jiří Žák

Jirka je velkou pýchou pro české bojové sporty. Může se pyšnit titulem 7 násobného mistra světa a je považován za nejúspěšnějšího stand-up fightera české historie.

Jiří Žák Syntech Nutrition

Pavel Jurča

Značku SynTech nepoužívají pouze zápasníci. Své nezastupitelné místo si vybojovala také ve fitness, kde si ji nemohou vynachválit. Na belgickou záruku kvality vsází i novopečený více mistr světa pro rok 2018 v kategorii Mens Physique a Fitness Model.

Pavel Jurča Syntech Nutrition

Miloš Meloun Petrášek

Petrášek, co by mladý zápasník MMA toho zažil už hodně. Soutěžil v organizace GCF, následně zamířil pod křídla XFN a momentálně má podepsanou smlouvu s Oktagon MMA. A i když by se uživil i na přehlídkovém molu, bude zápasit dál. Tvrdí, že pocitu z vítězství se nic nevyrovná. Držme mu palce na jeho strmé kariéře vzhůru!

Jan Janka

Janka je mladý bojovník, který už v osmnácti letech získal titul vicemistra ČR. Nejvíce se do podvědomí fanoušku dostal, když ve 20 letech vyhrál ve slavné O2 aréně, kde zvítězil po 1. minutě prvního kola nádherným KO. Porazil favorita Matouše Kohouta, který měl na svém kontě 66 zápasů, a tak se zápas stal naprostou senzací. A to je teprve začátek!

Jan Janka

Slevové kódy na eshop Butchtrade pro doplňky SynTech

Získejte jednoduše slevu 10% na celý nákup! Vyberte si kód sportovce níže, kterého chcete podpořit a zadejte ho v košíku do kolonky "Zadejte číslo poukázky". Po zadání kódu se vám z celkové ceny nákupu okamžitě odečte sleva 10%.

010101 - Lucie Pudilová (MMA)
020202 - Jan Soukup (Kyokushin karate)
050505 – Jiří Žák (Muay Thai)
090909 - Pavel Jurča (Fitness)


Komentáře

Napsat komentář
DOPORUČUJEME
Recept na banánový chlebíček (banana bread)

Recept na nejlepší zdravý banánový chlebíček s ořechy a bez mouky

Poprvé v posilovně

Poprvé v posilovně, jak začít cvičit

Kefírová buchta - recept na fitness dezert

Kefírová buchta z ovesných vloček

Rychlá a sladká fitness snídaně - videorecept

Nejlepší rychlá fitness snídaně nebo svačina

Druhy masa a jejich nutriční hodnoty

Druhy masa a jejich nutriční hodnoty

Zdravé smažení v horkovzdušné fritéze

Zdravé smažení v horkovzdušné fritéze