Fitness aktivity zlepšují libido apetit u žen i mužů

Soulož je sama o sobě intenzivní fyzická aktivita, která vyžaduje sílu a vytrvalost.

Několik nejnovějších studií ukázalo, že cvičení má pozitivní vliv na libido mužů. Samostatné studie ukázaly, například, že muži, kteří se podílejí na výkonu jednu hodinu denně, tři až pět dní v týdnu, výrazně zlepšili intimní život. Frekvence soulože se výrazně zvýšila.

Celkově byli zúčastnění spokojenější se svým intimním životem daleko víc, než před tím kdy fitness aktivity nevykonávali. Cvičení má pozitivní vliv stejně tak i pro ženy. Studie ukázaly, že cvičení zvyšuje libido a lze daleko častěji dosáhnout vyvrcholení.

--- Doplňky na zvýšení libida z lékáren ---

Jak cvičení zvyšuje libido?

Soulož je sama o sobě intenzivní fyzická aktivita, která vyžaduje sílu a vytrvalost. Pravidelné cvičení zvyšuje sílu a vytrvalost a tím se otevírá možnost provozovat pestřejší pozice, které vyžadují větší fyzickou kontrolu.

Cvičení zvyšuje libido

Při aktu hraje velkou roli i psychika, spousty jedinců mají při aktu stud z nedokonalé postavy, což se může projevit i při samotném aktu, osoba se nedokáže uvolnit a nevychutná si samotnou soulož. Zvýšené libido u cvičících osob taky zvyšuje prokrvení pohlavních orgánů.

Při fitness tréninku se zátěží se uvolňuje více testosteronu, což zvyšuje apetit. Zvýšená hladina testosteronu, nejenže zvyšuje touhu, ale zároveň snižuje deprese a chronickou únavu. Na druhou stranu je dobré pochopit, že vše je potřeba dělat s mírou, protože dlouhé a vyčerpávající tréninky mohou mít opačný efekt.

 


Komentáře

Napsat komentář
DOPORUČUJEME
Recept na banánový chlebíček (banana bread)

Recept na nejlepší zdravý banánový chlebíček s ořechy a bez mouky

Poprvé v posilovně

Poprvé v posilovně, jak začít cvičit

Kefírová buchta - recept na fitness dezert

Kefírová buchta z ovesných vloček

Rychlá a sladká fitness snídaně - videorecept

Nejlepší rychlá fitness snídaně nebo svačina

Druhy masa a jejich nutriční hodnoty

Druhy masa a jejich nutriční hodnoty

Zdravé smažení v horkovzdušné fritéze

Zdravé smažení v horkovzdušné fritéze