Jak ušetřit, když se snažíte zhubnout? Máme skvělý tip!

Máme pro vás skvělý TIP! Vyzkoušejte ...

Snažíte se hubnout a být fit? Tak to jistě víte, že je to mnohdy fuška, nejen, že je potřeba mít pevnou vůli, ale zdravý životní styl také něco stojí a ne vždy málo. Máme pro vás tip, jak si to usnadnit a ještě ušetřit.

Jak nákupem ušetřit

Řešením je cashback Plná Peněženka, který vrací peníze zpět z každých nákupů. Portál spolupracuje s více jak 600 eshopy, výše odměny se může vyšplhat až na 25 %. Zaměřili jsme se na fitness eshopy a rovnou službu vyzkoušeli.

MyProtein.cz a 4% cashback

Mezi nabídkou eshopů můžete najít třeba britský eshop se suplementy a fitness výbavou Myprotein.cz, kde z nákupu získáte 4% cashback (4 % z nákupu se vám tedy vrátí zpět). Při nákupu kvalitního proteinu a oblíbeného arašídového másla vám Plná Peněženka vrátí 82 Kč.

My Protein My Protein

A co více, minulý týden měla Plná Peněženka s Myprotein týdenní akci a po dobu akce byl dokonce 8% cashback a navíc byl na stránkách uveden exkluzivní kupón k 45% slevě! Kdybychom nákup stihli pořídit v rámci této akce, nezaplatili bychom 2 058 Kč, ale se slevou pouze 1 132 Kč a z toho by se nám na cashbacku ještě vrátilo 91 Kč! Takovéto akce jsou na Plné Peněžence běžné, co týden, to nová akce s jiným obchodem.

Další fitness eshopy

Mezi další eshopy, které nás zaujaly, patří eFitness.cz s 3,5% cashbackem, LiveActiv.cz s 2,5% cashbackem, nebo třeba Prozdravi.cz s cashbacekm až 10 %.

Podívejte se do kategorie sportovní výživy, budete, stejně jako my, překvapeni obrovským výběrem. Přečtěte si tento článek od blogera a fitnessáka Rostislava Vitáska, kde se krom jeho zkušenosti s Plnou Peněženkou dozvíte také, jak na zdravé tuky ve stravě. Nakupovat s cashbackem můžete samozřejmě cokoli, třeba módu, kosmetiku, potraviny, ale také dovolenou či pojištění.

Jak to celé funguje

1. Registrace u Plné Peněženky - zdarma, navíc s 50Kč bonusem
2. Prokliknutí - do vybraného eshopu se stačí jen prokliknout
3. Nákup - samotný výběr, nákup a placení probíhá na eshopu, jak jste zvyklí
4. Odměna - na účet Plné Peněženky se po dokončeném nákupu připíše cashback
5. Vyplacení - o vyplacení schválených odměn si stačí zažádat jedním kliknutím a do 3 pracovních dní máte peníze na svém běžném účtu.

Jak získat ještě něco víc

Šetřit nemusíte jen na nákupech

  • nainstalujte si lištičku, která vás spolehlivě upozorní na možnost získat peníze zpět v obchodech, kde se právě chystáte nakupovat, odměna za instalaci je 10 Kč
  • propojte si svůj účet s facebookem, pro snadné přihlašování, odměna za propojení s facebookem je 10 Kč
  • doporučujte Plnou Peněženku svým známým a kamarádům, za každého nového aktivního uživatele získáte odměnu 300 Kč

Vyzkoušejte si nakupování s cashbackem od Plné Peněženky a začněte šetřit na svých běžných nákupech ještě dnes. Uvidíte, jak vám odměny budou naskakovat. Pravidelné používání Plné Peněženky při online nákupech je cesta, jak mít ročně zpátky i tisíce korun.


Komentáře

Napsat komentář
DOPORUČUJEME
Recept na banánový chlebíček (banana bread)

Recept na nejlepší zdravý banánový chlebíček s ořechy a bez mouky

Poprvé v posilovně

Poprvé v posilovně, jak začít cvičit

Kefírová buchta - recept na fitness dezert

Kefírová buchta z ovesných vloček

Rychlá a sladká fitness snídaně - videorecept

Nejlepší rychlá fitness snídaně nebo svačina

Druhy masa a jejich nutriční hodnoty

Druhy masa a jejich nutriční hodnoty

Zdravé smažení v horkovzdušné fritéze

Zdravé smažení v horkovzdušné fritéze