Jak zhubnout - 93% úspěch

93% úspěšnost stojí za vyzkoušení! Krůček po krůčku a týden co týden uvidíte, jak se bude vaše postava měnit přímo před očima.

V současné době, stejně jako i v jiných oborech, má obor nutričního poradenství mnoho podob, konkurencí, přístupů i know how jak Vám pomoci přiblížit se vysněné váze. Záměrně se zmiňuji o redukci hmotnosti, protože valná většina výživových poraden se z 90 % zabývá právě problémem nadváhy a obezity. Léčebnou výživu a specifické potíže vyžadují často speciální pracoviště.

No a jak si teď vybrat správně, že? Dřív jsem tvrdila, že každá investice do zdraví není zahozenými penězi. Ale už jsem trošku změnila názor ve smyslu, že pokud narazíte na amatéra v oblasti výživy, můžete mít problém. Zafixujete si něco, co nemusí být ideální nebo správné a pak si těžko vytváříte nové postoje. Ano, názory na výživu se různí dle aktuálních trendů, ale cesta ke štíhlosti a dobré celkové kondici je jen jedna – a buďte si jisti, že každá zkratka Vás ve finále vrátí na začátek.

Proč zkusit třeba populární poradnu NutriAdapt?

NutriAdapt je stabilní firma, která je na scéně už mnoho let. Vyvinula se z původní firmy Sunkins. Je postavená na mnohaleté zkušenosti a praxi doktorů v oboru, které dbají na absolutně individuální přístup ke každému jedinci.

--- Podívejte se na velký výběr účinných spalovačů tuků ---

Jak zaručeně zhubnout

Zahrnuje poznatky z tradičních východních medicín, Ajurvédy, výživy dle krevních skupin a mnoho dalšího. Absolvováním cca 90ti minutové konzultace a typologie se dá zjistit jaký „typ“ jste a pak je možné stanovit konkrétní potraviny, jež Vašemu tělu prokáží službu v rámci redukce hmotnosti i celkového zdraví.Je postavená na mnohaleté zkušenosti a praxi doktorů v oboru, které dbají na absolutně individuální přístup ke každému jedinci.

Výhody poradny NutriAdapt

 • Nemůže zde pracovat nikdo, kdo by neměl alespoň minimální vzdělání v oboru výživy člověka.
 • Pracovníci jsou neustále proškolováni a vzděláváni, několikrát do roka se prověřují jejich znalosti prostřednictvím testů, kterými musí úspěšně projít. 
 • Pobočky si velmi potrpí na čistotě a příjemném prostředí, automaticky dostanete sklenici vody. 
 • Vstupní hodinová konzultace i s měřením na přístroji stojí pouze 200 Kč.
 • Již na první schůzce se dozvíte přesně, jaké je Vaše složení těla a jakým způsobem NutriAdapt funguje.
 • Celá společnost je pod záštitou mnoha lékařů (Mudr. Řehořková, Mudr. Nývlt…) s poměrně holistickým přístupem (hledají a pracují s příčinou potíží, nikoliv pouze s následky). Tito lékaři terapeuty nejen školí, ale jsou jim k dispozici neustále pro případné konzultace ohledně jednotlivých klientů.
 • Není to zde jen o nějaké „dietě“, ale hodně i o Vašem zdravotním stavu, jež mívá často souvislost s nezdravou hmotností.
 • V rámci maximální individualizace je možno využít nabídku biochemického rozboru krve, vyšetření cév či genetických chorob. To je velké plus – vše na jediném místě.
 • Brzy bude k dispozici v rámci NutriAdapt i jejich vlastní fitness centra, což je bezesporu dokonalý nápad.

“První návštěva NutriAdapt - 60 minut s výživovým specialistou, vzorový jídelníček a osobní doporučení přímo míru vám + měření tuků, svalů a vody v těle na profesionálním přístroji.

Fitness proměna
 • Na internetu je k vidění mnoho recenzí, zkušeností, příběhů i fotek úspěšných klientů.
 • Možnost platby kartou, hotovostí i poukázkami. 
 • Analýza složení těla na profi přístroji Tanita, kde zjistíte, kolik máte v těle podkožního i útrobního tuku, kolik máte aktivní a svalové hmoty, jaký je Váš metabolický věk a rychlost bazálního metabolismu. Přístroj ukazuje i stupeň mineralizace kostí (prevence osteoporózy).
 • Doplňky stravy v top kvalitě, přírodní a dlouhodobě otestované na obrovském množství uživatelů.
 • Pravidelné kontroly s přeměřením a analýzou jídelníčku.
 • Vstupní hodinová konzultace i s měřením na přístroji + konkrétní řešení vaši situace a hubnutí je za akční cenu 200 Kč.
 • Jednoduché objednání online, po kterém Vás recepční co nejdříve sama kontaktuje a domluví s Vámi vhodný termín.
 • Pobočky jsou v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci, Jihlavě, Pardubicích a dalších 48 městech v České republice.
 • Někdy mohou být delší objednávací termíny z důvodu časové vytížeností.

Závěrem bych tedy shrnula, že výhody jasně převažují a cena hodinové vstupní konzultace + měření + konkrétní řešení vaši situace a hubnutí je "jen" 200 Kč.  Téměř jistě narazíte na terapeuta, který Vám sedne jako člověk i specialista, tak se vše jistě nemine účinkem.


Komentáře

Napsat komentář
DOPORUČUJEME
Recept na banánový chlebíček (banana bread)

Recept na nejlepší zdravý banánový chlebíček s ořechy a bez mouky

Poprvé v posilovně

Poprvé v posilovně, jak začít cvičit

Kefírová buchta - recept na fitness dezert

Kefírová buchta z ovesných vloček

Rychlá a sladká fitness snídaně - videorecept

Nejlepší rychlá fitness snídaně nebo svačina

Druhy masa a jejich nutriční hodnoty

Druhy masa a jejich nutriční hodnoty

Zdravé smažení v horkovzdušné fritéze

Zdravé smažení v horkovzdušné fritéze