Pure Jatomi Fitness Butovice

66%
3 recenze
Radlická 117, Praha 5 - Butovice (galerie Butovice)
web:
Navrhněte úpravu údajů
Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Pondělí 06:30-23:00
Úterý 06:30-23:00
Středa 06:30-23:00
Čtvrtek 06:30-23:00
Pátek 06:30-23:00
Sobota 07:30-20:30
Neděle 07:30-20:30

Síť posiloven s wellness Pure Jatomi Fitness patří k opravdovou špičku mezi fitness v Praze. Svým moderním vybavením a luxusním prostředím se řadí mezi absolutně nejlepší pražské fitness.

Moderní fitness centrum, které funguje formou členství. Objednejte se online a první vstup na vyzkoušení máte ZDARMA.

V posilovně takového formáte se rozhodně nikdy nudit nebudete a stereotyp nepoznáte. Řada skupinových funkčních cvičení Vám zvýší kondici a přispějí jako nový impuls k růstu svalů! V průběhu normálního cvičení si můžete domluvit služby osobního fitness trenéra nebo nutričního terapeuta.

Posilovny a fitness TRX Pilates Kruhový trénink Joga Spinning Aerobic Jumping Posilování břicha Bosu Osobní trenér Zumba Fitness centra Box

Fotogalerie


Recenze, zkušenosti a hodnocení

Průměrné hodnocení 66% z celkového počtu 3 recenzí
Napsat vlastní recenzi
31. května 2018
Pavel Machalický
Rád bych do této posilovny chodil, ale podmínky jsou nepřijatelné, nejen pro mě,vše je na smlouvu, musí se pak včas vypovědět.Je fitness hezké, ale podmínky je třeba okamžitě změnit a zrušit smlouvy, je to otřesné.
13. prosince 2017
Hanka K.
Dobrý den, mám stejně špatnou zkušenost jako paní Eva. Členství v Jatomi Eden jsem dostala jako dárek na půl roku (7.5.-7.11.2017)a netušila jsem, že pokud nechci v členství pokračovat, musím podat měsíc dopředu, před uplynutím smlouvy, výpověď. Nyní mě fitness kontaktuje sms a telefonáty s požadavky na zaplacení dalšího období. Nemám dále zájem o využívání jejich služeb, se kterými jsem byla v průběhu půl roku velmi nespokojená. Za celou tu dobu mi nezajistili úvodní ukázkovou hodinu s trenérem. Nejprve mi trenér 2x trénink zrušil a když jsem opakovaně žádala o jiného, již mne nikdo nekontaktoval. Další nedostatky jako vypnutá nebo vychladlá sauna už se pak jen načítaly. Nyní situaci s Jatomi řeším avšak komunikace s nimi je velmi neprofesionální. Psala jsem do Jatomi 2 maily s žádostí o prominutí platby. Odpověď jsem vždy dostala až po osobní návštěvě a jednání s pí \"manažerkou\" . Obě paní manažerky se kterými jsem jednala se odkazovaly na generální manažerku, která se mnou měla situaci řešit po návratu z dovolené. Avšak ani ta se neozvala. Ohledně plateb se fitness ozývá pravidelně, ale co se týče žádostí ze strany klienta a snahy situaci řešit, nikdo ze zaměstnanců a vedení nereaguje. Chci upozornit na neférové podmínky ve smlouvě, automatickou prolongaci smlouvy, a 1 měsíční výpovědní lhůtu. Na podmínky Vás při uzavírání smlouvy nikdo neupozorní!! Chtěla bych se zeptat paní Evy K., která má stejnou zkušenost jako já. Jak dále situaci řešíte a zda jste se již dobrala nějakého zdárného výsledku? Co na to obchodní inspekce?
22. prosince 2015
Dana Budová
Pure Jatomi Butovice je nejlepší Fitness club v Praze, vřele doporučuji široký výběr sportů, milí trenéři i ostatní personál, vysoká úroveň vybavení a profesionální přístup, jsem u vás velmi spokojená. Díky Dana Buduvá
^
Schovat mapu