Sportovní fitness centrum Mlýn Přerov

73%
3 recenze
Za Mlýnem 2, Přerov 750 02
web:
telefon:
731 548 211
email:
rezervace@sportovnicentrum.eu
Navrhněte úpravu údajů
Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Pondělí 07:00-21:00
Úterý 07:00-21:00
Středa 07:00-21:00
Čtvrtek 07:00-21:00
Pátek 07:00-19:00
Sobota 08:30-16:00
Neděle 08:30-19:00

Sportovní fitness centrum Mlýn (Černá hora) patří mezi největší posilovnu v Přerově nejen svou rozlohou ale také i vybaveností. Najdete zde moderní fitness, squash, badminton, pilates, kruhový trénink, pole dance a další skupinová cvičeni.

V této posilovně vás hned ohromí moderní vzhled a příjemný personál, který je vám k dispozici od ranních hodin. Při vstupu do posilovny je možné si objednat vodu, která je v ceně vstupu nebo iontový a proteinový napoj, ten však za poplatek.


Hlavní výhody této posilovny je spousta strojů, které ocení jak kulturisty tak i cardio nadšenci a hlavně žádné fronty na stroje a žádné dohadování, kdo dříve čekal.


Celodenní vstup vás přijde v této posilovně na 89 Kč, ale v ceně máte squash a badminton ve všední dny do 14:00 zdarma. Je možné využít i různých slev kdy vás přijde vstup i na 67 Kč.


Maminky s malými dětmi jistě ocení, že můžete využít hlídání dětí v dětském koutku zdarma. Pokud jste unavení z práce nebo jste to přehnali v posilovně, je možné si dopřát uvolňující relaxační nebo sportovní masáž.


Slova, které charakterizují fitness Mlýn:
Fitness, největší cardio zóna, squash, badminton, pole dance, super pupík, sexi zadek, fitness workout, H-Core, kruhový trénink, jóga, pilates, schwinn cycling, bossu, balóny, piloxing, výživové poradenství, in body, body styling, SM systém, zdravá záda, hlídání dětí, dětský koutek, masážní studia

Posilovny a fitness TRX Crossfit Pilates Kruhový trénink Joga Fly - létající jóga Spinning Jumping Bosu Osobní trenér Fitness centra Pole dance Squash Badminton

Fotogalerie


Recenze, zkušenosti a hodnocení

Průměrné hodnocení 73% z celkového počtu 3 recenzí
Napsat vlastní recenzi
27. září 2022
Marek
Stoprocentní spokojenost dostatek vybavení doporučuji
5. února 2019
AS
Ahoj, je to zklamání, nové prostory posilovny mne vůbec nezaujaly, chybí prostor a výhledy z oken....nemám chut\' tady cvičit
25. února 2015
Jana
S posilovnou jsem spokojená, jen mi vadí, že na WC v posilovně stále chybí tekuté mýdlo, toaletní papír i papírové ručníky. I na šatně pro ženy se u umyvadla zásobník na mýdlo tváří, že je funkční - plný, ale nefunguje. Mohla by se zlepšit kontrola funkčnosti zásobníků na tekuté mýdlo a jejich doplňování.
^
Schovat mapu