Elite Fitness & Wellness centrum hotel International

100%
3 recenze
Husova 16, Brno - centrum Navrhněte úpravu údajů
Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Uzavřeno

Elite Fitness & Wellness centrum hotel International je uzavřeno.

Původní text: Luxusní wellness a fitness centrum najdete v hotelu International Brno. Prvotřídně zařízené fitness a velké množství wellness procedur k tomu. Příjemné klimatizované fitness nabízí spoustu moderních strojů, činek a fitness náčiní i pro náročnou klientelu. Po cvičení je nejlepší wellness, kterým se fitness centrum v hotelu International, rozhodně může pochlubit. Navštivte hotel fitness Brno.

Posilovny a fitness TRX Pilates Kruhový trénink Spinning Aerobic Bosu Cvičení na záda Osobní trenér Fitness centra Wellness Ricochet

Fotogalerie


Recenze, zkušenosti a hodnocení

Průměrné hodnocení 100% z celkového počtu 3 recenzí
Napsat vlastní recenzi
100%
0%
0%
0%
0%
4. srpna 2016
Winkler R
Využito při služební cestě a velká spokojenost. Čistota, profesionalita a příjemná artmosféra. Strojů hodně a klimatizace úžasná :-D
31. května 2015
Petra
Sabina já taky navštěvuji tohle fitness centrum! Začala jsem jenom před nedvánom, dlho jsem se odhodlávala začít. mám zafixované, že ve fitku jsou jenom nabušení muži a každá žena, která tam vejde je celý čas na očích :) Ale tady se cítím uvolněne a příjemne a při cvičení mně nic neruší. Které dni chodíváš? Třeba by jsem se tam fakt mohli setkat :)
27. května 2015
Sabina K.
Dobrý den, jsem spokojena návštěvnice tohoto fitness centra. Dostala jsem se k němu díky tomu, že naše firma dělá v tomto luxusním hotely kenference a zaměstnci z jiných poboček zde i přespávají. I já byla mimobrněnská a byla tu ubytovaná a po konferenci jsem se vydala do fitka. Teď už bydlím v Brně a do fitness docházím 3x týdně a jsem nad míru spokojená!!! Takže se těším, na vás co si to tu přečtete, že se třeba setkáme!!!
^
Schovat mapu