Fit4all CENTRUM

0%
0 recenzí
Chironova 8, Brno - Nový Lískovec
web:
telefon:
511 187 766
email:
info@fit4all.cz
Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Pondělí 06:30-22:00
Úterý 06:30-22:00
Středa 06:30-22:00
Čtvrtek 06:30-22:00
Pátek 06:30-22:00
Sobota 07:30-22:00
Neděle 07:30-22:00

Hledáte kvalitní posilovnu v Brně? Ve fit4all Vám nabízíme moderní posilovnu v krásném prostředí, kde pro Vás bude cvičení příjemným zážitkem. Fitness najdete v Brně Nový Lískovec na ulici Chironova 8.

V posilovně Fit4all CENTRUM máte k dispozici více než 35 posilovacích stanovišť značky TECHNOGYM umožňujících efektivní a maximálně účinné procvičení všech svalových partií. Činky jsou v rozmezí od 1 do 47,5 kg a můžete využít i dřepovací klec.


Na své kondici můžete pracovat na našich kardio strojích. Stačí zapojit sluchátka, požádat trenéra na fitness baru, aby Vám v televizi pustil oblíbený pořad, a můžete vyrazit. Nebo si vyberte trasu z naší nabídky videí Spotee či očima jen tak brouzdejte po zelené krajině v okolí našeho centra. Některé kardio stoje jsou vybavené připojením na internet. Kromě zmíněných běhacích pásů můžete v kardio zóně využít trenažéry simulující bruslení, veslování či jízdu na běžkách, steppery, rotopedy, sklil mill i spinningová kola.


Součástí posilovny je také funkční zóna. Jedná se o samostatný sál s pomůckami pro posilování s vlastní vahou těla, funkční a kompenzační trénink či fyziotrénink. Pro ty, kteří silový trénink rádi doplní boxem, máme i multifunkční boxovací pytel o hmotnosti cca 100 kg (boxovací rukavice jsou k zapůjčení na fitness baru). Z ostatních pomůcek zde najdete TRX, kettlebelly různých hmotností, powerbagy od 5 do 25 kg a bosu. Nechybí ani AQUAHIT, powerbandy, balanční čočky nebo i balanční lavice VICORE A TERRA-CORE či gymnastické kruhy. Sál je vybavený speciální odhodovou stěnou pro cvičení s medicinebally.


Samozřejmostí v posilovně je i fitness bar s doplňkovou výživou, kde vždy najdete zkušeného trenéra, který Vás obslouží, vysvětlí, jak správně nastavit stroje, doporučí vhodný doplněk stravy nebo pomůže při cvičení s těžkými činkami. Je pro Vás neustále k dispozici. Při první návštěvě Vás provede, vysvětlí fungování jednotlivých částí posilovny a seznámí s nastavením strojů a zásadami tréninku.


V naší posilovně je radost sportovat i v parném létě, protože všechny prostory jsou plně klimatizované.


Fit4all CENTRUM nabízí:

Tenis, Badminton, Sauna, Solárium, Masáže, Vnitřní hernu pro děti, Hlídání dětí, Venkovní hřiště Lanáček, Sportovní kurzy pro děti, Kurz SM Systém a Pilates Rehab.


Sálové lekce:

Pilates, Kruhový trénink, Funkční trénink, Power yoga, Spalování, Total body, Fit4Mami, Yogalates, Indoor walking, Matabolic trénink, Pevné pozadí, ploché břicho, Power jóga, Bosu, Cvičení na záda, Cvičení pro seniory, SM Systém a Pilates Rehab.

Posilovny a fitness TRX Pilates Kruhový trénink Funkční trénink Workout Joga Power jóga Aerobic Posilování břicha Bosu HEAT, Alpinning Cvičení pro těhotné Cvičení na míči Cvičení na záda Zdravotní cvičení Osobní trenér Cvičení pro děti Fitness centra Wellness Badminton Tenis

Fotogalerie


Recenze, zkušenosti a hodnocení

Nenalezena zatím žádná recenze. Buďte první!
Napsat vlastní recenzi
^
Schovat mapu