Jak zhubnout přes břicho, zhubněte jednou pro vždy

Zkuste to! Není co ztratit, maximálně kila navíc. Návod, rady a triky pro ženy i muže, jak zhubnout jednou pro vždy

Jeden z nejčastějších dotazů mužů i žen je: „jak rychle zhubnu břicho“? Každý, kdo má nějakou zkušenost s hubnutím, už ví, že prostě není fyziologicky možné zhubnout jen na břichu. Pokud tělo hubne, tak hubne jako celek a nikoliv pouze jedna naše vysněná partie. Pokud máte na břichu více tuku než na ostatních partiích, je tu ale možnost, že budete na břichu hubnout rychleji. Každé tělo reaguje jinak a nikdy dopředu nelze říct, kde shodíte první centimetry jako první.

Běžte do sebe a pravidelně cvičte

Jezdit denně 100 nebo i 1000 zklapovaček denně proto, abychom zhubli břicho nebo aby se nám břicho vyrýsovalo, je naprosté science fiction. Cvičení pro hubnutí si rozdělíme na 2 části. To samé platí pro muže i ženy.

Cvičte se závažím

I u hubnutí je potřeba cvičit s činkami nebo jiným závažím. Při cvičení jednak vydáváte energii, což je pro hubnutí velmi dobře a také při správně stravě a odpočinku vám svaly postupně porostou. Čím víc svalů budete mít, tím rychleji pak budete hubnout, to je kouzlo svalů. Důležitý vzkaz pro ženy – posilováním nezískáte nikdy postavu jako holky v motivačních videích, více si můžete přečíst v článku ženské mýty ve fitness.

--- Velký výběr spalovaců tuku, které doopravdy fungují ---

Pravidelně sportujte

Zhubněte jednou pro vždyBěhejte, choďte na aerobic, hrajte fotbal, veslujte, dělejte power jógu, ale hlavně se hýbejte! Čím je pohyb intenzivnější, tím víc kalorií spálíte. Aerobní aktivitu dělejte pravidelně a často, jak jen to čas a tělo povolí. Pokud chcete rychle zhubnout břicho a jak už víme budete hubnout nejenom břicho, je dobré, když budete dělat aerobní aktivitu alespoň 3-4 týdně na nejméně hodinu.

Pokud nemáte čas na cvičení s činkami a aerobní činnost zároveň, tak zkombinujte posilovnu a kardio. Např. ¾ hodiny budete ve fitness posilovat a další ¾ hodinu budete běhat na páse.

Vše se počítá

Nezapomeňte, že každý pohyb se počítá! Každá procházka se psem navíc, každé vyjití schodů do práce místo použití výtahu, každá chůze místo jízdy autem, atd.

Kolo jezdí na tuk a šetří penízeKolo jezdí na tuk a šetří peníze VS auto jezdí na peníze a šetří váš tuk, co vy na to?

Buďte na sebe přísní a dodržujte dietu

Samotné cvičení, i kdyby bylo sebelepší, vám shodit všechen ten tuk nepomůže. K celkovému zhubnutí a vyrýsování břicha je dieta naprosto to nejdůležitější. Pokud budete cvičit, ale neshodíte pomocí vyvážené stravy tuk, budete mít sice pevné svaly, nicméně stále překryté tukovou vrstvou.

Ve stravě se zaměřte hlavně dietní zdroje potravin. Většinu jídelníčku by měla tvořit zelenina, kterou doplníme dostatkem bílkovin. Zdroje bílkovin - kvalitní netučné maso, netučné sýry, kuřecí šunka, nízkotučný tvaroh, syrovátkový protein a další.

Dietní jídlo

V tomto odstavci bude dlouhý had nevhodných potraviny a zákazů, které byste měli dodržovat, pokud chcete rychle a účinně zhubnout. Určitě vynechejte všechny sladkosti, pečivo, tučné potraviny, fast food, smetanové sýry a jogurty, zahuštěné omáčky, omezte olej a naprosto vylučte sladké pití. Také si musíte udržovat pravidelnost ve stravě (jídlo vždy po cca 2,5 hodině) a nepřejídat se. Nebudu se tady už déle rozepisovat, protože všechny pravidla k hubnutí najdete v mém předchozím článku Jak rychle zhubnout.

Udržujte zdravý životní styl i po zhubnutí

Až zhubnete, nesmíte se znovu pustit do jídla, jaké jste jedli ještě před dietou. To je cesta do záhuby v podobě jojo efektu, kdy by se Vám váha rychle vrátila a možná dokonce ještě zvětšila. Abyste zhubli jednou pro vždy, musíte si stále udržovat svůj zdravý životní styl. Samozřejmě pak už budete znát své tělo lépe a budete vědět, co si budete moc dovolit a co bude na druhou stranu už příliš.


Komentáře

Napsat komentář
DOPORUČUJEME
Recept na banánový chlebíček (banana bread)

Recept na nejlepší zdravý banánový chlebíček s ořechy a bez mouky

Poprvé v posilovně

Poprvé v posilovně, jak začít cvičit

Kefírová buchta - recept na fitness dezert

Kefírová buchta z ovesných vloček

Rychlá a sladká fitness snídaně - videorecept

Nejlepší rychlá fitness snídaně nebo svačina

Druhy masa a jejich nutriční hodnoty

Druhy masa a jejich nutriční hodnoty

Zdravé smažení v horkovzdušné fritéze

Zdravé smažení v horkovzdušné fritéze